Najniższe koszty całkowite
Actros L

Najniższe koszty całkowite

Nasze samochody ciężarowe to szczególnie ekonomiczne pojazdy.

Nasz pojazd ciężarowy oznacza szczególnie niskie koszty całkowite. Do tego przyczyniają się w transporcie dalekobieżnym także atrakcyjne oferty serwisowe Mercedes‑Benz Trucks i oczekiwana wysoka wartość resztowa na końcu okresu użytkowania.

Od dodatkowego bezpieczeństwa elementów mechanicznych i elektronicznych, poprzez pakiety serwisowe, aż po pełną umowę serwisową obejmującą zużycie części – aby zapewnić niskie koszty serwisowe i umożliwić ich miesięczne planowanie, Mercedes‑Benz Trucks oferuje na życzenie rozmaite umowy serwisowe, umożliwiające naprawianie i serwisowanie pojazdów na terenie całej Europy na szczególnie atrakcyjnych warunkach. Poszczególne umowy serwisowe są tak dobrane, aby doskonale spełniać potrzeby każdej floty.

Wszystkie umowy serwisowe mogą być łączone z dostępnym na życzenie, innowacyjnym produktem serwisowym Mercedes‑Benz Trucks Uptime226, 250, 2412, który przyczynia się do dalszego zwiększenia gotowości technicznej pojazdów i optymalnego planowania wizyt w warsztacie.

Dowiedz się więcej o umowach serwisowych Mercedes‑Benz Trucks ServiceContracts:

Zestawienie korzyści.

  • Dla Actrosa L oferujemy umowę serwisową Mercedes‑Benz Trucks Complete w połączeniu z Mercedes‑Benz Trucks Uptime
  • Opcjonalna karta paliwowa Mercedes ServiceCard do optymalizacji kosztów tankowania i opłat drogowych
  • TruckStore – odkup i sprzedaż używanych samochodów ciężarowych wszystkich marek, roczników i we wszystkich wersjach oraz odpowiednie oferty usługi finansowania
  • Gwarantowana wartość końcowa w ramach opcjonalnej umowy Buy-Back już w momencie nabycia samochodu
  • Brak ryzyka w zakresie wartości odkupu na końcu okresu umownego
Content msc ohne fs

Karta ułatwia obsługę administracyjną usług serwisowych w gęstej europejskiej sieci warsztatów Mercedes-Benz Trucks, zwłaszcza w przypadku usługi Mercedes‑Benz Trucks Service24h. Z dostępną na życzenie kartą paliwową, jako klient Mercedes-Benz możesz tankować samochody ciężarowe na atrakcyjnych warunkach, a także oszczędzać czas i pieniądze przy rozliczaniu opłat drogowych. Dowiedz się o bezgotówkowej obsłudze w trasie, jaką zapewnia karta Mercedes ServiceCard.

Kompleksowa oferta usług finansowych, jak leasing i finansowanie TruckStore, jeszcze bardziej ułatwia wybór odpowiedniego do potrzeb używanego samochodu ciężarowego.

Aby od razu było jasne, na jaką kwotę mogą Państwo liczyć przy zwrocie pojazdu, już w momencie nabycia ciężarówki oferowana na życzenie umowa Buy-Back zagwarantuje Państwu jej wartość końcową.

Content low total costs 02

Oferty wynajmu CharterWay umożliwiają elastyczne, krótkookresowe zwiększenie możliwości transportowych – bez wiązania kapitału i bez ryzyka.

Przy czasie wynajmu od jednego dnia do kilku lat można wybrać odpowiedni model z obszernej floty odpowiednich dla danej branży pojazdów, jak Actros, Arocs, Atego lub Fuso. CharterWay Rental łączy elastyczność i niskie nakłady administracyjne. A wszystko po uprzednio dokładnie ustalonych, przewidywalnych kosztach. W standardzie otrzymują Państwo uczciwe warunki zwrotu pojazdu po zakończeniu wynajmu.

W górę