Ekonomiczny
Actros L

Ekonomiczny

Z gruntu oszczędny.

Wyjątkowo ekonomiczna ciężarówka. W transporcie dalekobieżnym Actros L oznacza niezawodną technikę sprzyjającą oszczędzaniu paliwa, niższe koszty oraz wyższe przychody. Jednym słowem: zwiększenie wydajności. Niskie zużycie paliwa przyczynia się zdecydowanie do zwiększenia ekonomiczności pojazdu. Ta cecha Actrosa potwierdza się w codziennej eksploatacji – a teraz dzięki silnikowi OM 471 trzeciej generacji została jeszcze bardziej zoptymalizowana.

Obniżone zużycie paliwa

Obniżone zużycie paliwa

Im niższe zużycie, tym niższe koszty całkowite pojazdu ciężarowego, w szczególności w transporcie dalekobieżnym. Dlatego też również w przypadku Actrosa zrobiliśmy wszystko, aby już standardowo jeszcze bardziej obniżyć zużycie paliwa.

Najniższe koszty całkowite

Najniższe koszty całkowite

Nasze samochody ciężarowe to szczególnie ekonomiczne pojazdy.

Wysoki stopień wykorzystania pojazdu

Wysoki stopień wykorzystania pojazdu

Inteligentna komunikacja sieciowa pomiędzy pojazdem, serwisem Mercedes‑Benz Trucks i Państwa firmą transportową pozwala odczuwalnie zwiększyć wykorzystanie i obłożenie pojazdu oraz wydajność Państwa procesów logistycznych.

Predictive Powertrain Control

Predictive Powertrain Control

Dzięki systemowi Predictive Powertrain Control Twój samochód ciężarowy jest standardowo jeszcze bardziej oszczędny pod względem zużycia paliwa w transporcie dalekobieżnym. System ten łączy styl jazdy dostosowany do topografii trasy z pracą automatycznego systemu przełączania biegów i w połączeniu z precyzyjnie dostosowaną strategią zmiany biegów umożliwia zaoszczędzenie nawet 5% paliwa.1066 I to nie tylko na autostradach, ale także na drogach lokalnych.

W górę