Komfort
Actros L

Komfort

Nowy wymiar komfortu.

Komfort sprzyja produktywności kierowcy i zapobiega jego zmęczeniu. Ma to zasadnicze znaczenie zwłaszcza w transporcie dalekobieżnym. Dlatego koncepcja nowego Actrosa nadaje takim pojęciom, jak swoboda ruchów czy atmosfera całkiem nowe znaczenie, nie tracąc jednocześnie z oczu praktycznych aspektów codziennej pracy kierowcy.

Komfort pracy i jazdy

Komfort pracy i jazdy

Komfort to coś więcej, niż tylko luksus. To nasza odpowiedź na rosnące wymagania w transporcie dalekobieżnym i ciężkim transporcie dystrybucyjnym, gwarantująca przyjemne warunki pracy i jazdy.

Design wewnątrz

Design wewnątrz

Podczas jazdy i w trakcie przerw – Wnętrze Actrosa L ma wszystko, o czym marzą kierowcy. To widać od razu po wejściu do środka: Tak wygląda stanowisko pracy premium w transporcie dalekobieżnym.

Półki i schowki

Półki i schowki

Kto spędza dużo czasu w drodze, ten potrzebuje osobistej przestrzeni. A także miejsca na wszystko, czego nie może zabraknąć na długich trasach. Dlatego kabiny kierowcy Actrosa L odznaczają się nadzwyczajną kubaturą wnętrza oraz schowkami o ogromnej pojemności.

Komfort mieszkalny i komfort snu

Komfort mieszkalny i komfort snu

Dzięki opcjonalnej koncepcji SoloStar Concept i niezwykle komfortowym łóżkom Actros L oferuje wyjątkowy komfort mieszkania i spania z wszystkimi zaletami, które są tak istotne w transporcie dalekobieżnym. Kabina kierowcy GigaSpace dodatkowo oferuje nowy, wysokiej jakości pokrowiec na materac.

Na zewnątrz

Na zewnątrz

Dzięki swoim kabinom kierowcy Actros L w transporcie dalekobieżnym oferuje optymalne rozwiązanie dla prawie każdego zadania. To perfekcyjne połączenie designu i funkcjonalności, które w wyjątkowy sposób podkreśla również jego wyrazisty wygląd zewnętrzny.

W górę