Komfort mieszkalny i komfort snu
Actros L

Komfort mieszkalny i komfort snu

Actros L wprowadza na drogę to, co naprawdę ma znaczenie, jeśli chodzi o komfort życia i snu w transporcie dalekobieżnym.

Kto pracuje w transporcie dalekobieżnym i w ciężarówce czuje się jak w domu, potrzebuje podczas przerw wyjątkowego komfortu spania i mieszkania. Tutaj Actros L zachwyca swoją kombinacją premium SoloStar Concept z niezwykle komfortowymi łóżkami.

Zestawienie korzyści.

  • Na życzenie dostępna opcja SoloStar Concept, która zapewnia wyjątkowe poczucie przestrzeni oraz wysoką funkcjonalność
  • Komfortowe łóżka
  • Materac nawierzchniowy
  • Opcjonalne górne łóżko komfortowe o szerokości do 750 mm.
  • 7-strefowy komfortowy materac z zimnej pianki, opcjonalnie materac PremiumComfort

Ta opcjonalnie dostępna kabina kierowcy umożliwia wygodny odpoczynek, daje większą swobodę ruchów i odznacza się najwyższą funkcjonalnością.

SoloStar Concept nadaje przestrzeni domowego charakteru, zapewniającego nadzwyczajny komfort odpoczynku i snu, oraz oferuje wiele możliwości wyposażenia. Jest odpowiedni szczególnie dla obsady jednoosobowej.

Centralnym elementem jest wygodny fotel przy tylnej ścianie kabiny, na którym można wygodnie usiąść i rozprostować nogi. Ma on zagłówek i zintegrowany 3-punktowy pas bezpieczeństwa zwijany automatycznie. Przebieranie się w kabinie kierowcy również nie stanowi problemu, podobnie jak jedzenie ‒ dzięki rozkładanemu stolikowi ze zintegrowanym schowkiem na sztućce. Doskonały wypoczynek w nocy zapewnia komfortowy 7-strefowy materac z zimnej pianki.

Dla wysokiego komfortu odpoczynku i snu w Actrosie L dostępne są łóżka komfortowe o szerokości 750 mm i długości do 2200 mm (z SoloStar Concept do 2000 mm w przypadku łóżka dolnego), wyposażone standardowo w jednoczęściowy, 7-strefowy materac z zimnej pianki o grubości 110 mm. Materac nawierzchniowy z pianki wiskoelastycznej o grubości 45 mm zapewnia wysoki komfort snu. Można go łatwo czyścić i wietrzyć, co zapewnia wyjątkową higieniczność. Całą powierzchnię dolnego łóżka komfortowego wraz z pościelą można podnieść i zablokować na tylnej ścianie kabiny za pomocą dwóch opasek. Ułatwia to dostęp do schowków zewnętrznych i pozwala całkowicie wykorzystać duży zakres regulacji fotela.

Aby zapewnić relaks podczas przerw, oparcie można regulować w zakresie 45 stopni. Maksymalne obciążenie wynosi 150 kg. Dzięki obiciu z impregnacją antyalergiczną komfortowe łóżko jest odpowiednie także dla osób wrażliwych. Praktyczne rozmieszczenie wszystkich elementów obsługowych czyni obsługę łatwą, szybką i wygodną.

Actros l living sleeping comfort beds

Oświetlenie ambiente, praca i odpoczynek (opcjonalnie).

 

Wszystkie ilustracje są przykładowe i mogą się różnić od zamawianych konfiguracji. Zmiany zastrzeżone.

W górę