Fleetboard
Świadczenia serwisowe

Fleetboard

Praktyczne usługi telematyczne do sterowania flotą pojazdów.

Wydajne zarządzanie flotą nie jest łatwym przedsięwzięciem. Presja cenowa, ograniczenia czasowe, konkurencja, rosnące koszty i malejąca liczba wykwalifikowanych pracowników to wyzwania, którym codziennie trzeba stawiać czoła.

Fleetboard umożliwia podniesienie wydajności floty, oszczędność kosztów i redukcję zużycia. Dzięki danym, udostępnianym Państwu w czasie rzeczywistym, mają Państwo swoją flotę zawsze pod kontrolą i mogą Państwo skorzystać z inteligentnego połączenia kierowców, floty i zleceń w jedną sieć. Korzystając z naszego know-how, mogą Państwo z naszą pomocą zwiększyć potencjał swojej floty. Napędzamy cyfryzację logistyki w oparciu o technologię chmury z nowym interfejsem klienta oraz poprzez rozszerzenie portfolio produktów o rozwiązanie w zakresie zarządzania logistyką od HABBL Transport!

Więcej informacji na temat zalet Fleetboard uzyskają Państwo na stronie internetowej www.fleetboard.pl lub bezpośrednio u dealera Mercedes‑Benz Trucks.

Zestawienie korzyści.

  • Zarządzanie zleceniami Fleetboard2: efektywne procesy logistyczne
  • Gospodarka czasem Fleetboard2 umożliwiająca optymalne planowanie zadań i tras oraz ułatwiająca spełnienie przepisów i zmniejszająca nakłady na dokumentację
  • HABBL Transport dla perfekcyjnego zarządzania logistyką w oparciu o procesy mobilne
  • Fleetboard Driver - aplikacja dla kierowców
  • Dodatkowo: zmniejszenie zużycia paliwa nawet o 15 % poprzez analizę użytkowania pojazdu Fleetboard2, Fleetboard EcoSupport13 i szkolenia Mercedes-Benz EcoTraining2
W górę