Serwis Mercedes-Benz
Profesjonalne usługi serwisowe

Serwis Mercedes-Benz

Najlepszy serwis zawsze w pobliżu – kompetentny, gotowy do działania i często do dyspozycji nawet przez całą dobę.

O ekonomiczności samochodu ciężarowego decydują między innymi serwis i przeglądy. Korzystając z wydajnych procesów, wykwalifikowanych pracowników oraz oryginalnych części na poziomie części seryjnych, Mercedes-Benz robi wszystko, aby Twoja ciężarówka możliwie długo pozostała tam, gdzie zarabia: na drodze.

Content mb garage 02

Serwis Mercedes-Benz pomaga Państwu w utrzymaniu samochodu ciężarowego w jak najlepszym stanie i zawsze w gotowości do pracy. Wszystko rozpoczyna się przy tym od kompetentnego zarządzania przeglądami – istoty utrzymania wartości pojazdów przez długi czas i krótkich przestojów.

Dzięki wydajnym rozwiązaniom, jak umowy serwisowe Mercedes-Benz ServiceContracts czy Mercedes-Benz Uptime, przejmiemy od Państwa i profesjonalnie rozwiążemy wiele problemów. A Państwo będą mogli skoncentrować się na swojej działalności.

Content mb garage 03

Każdy przegląd odbywa się według wytycznych producenta z wykorzystaniem oryginalnych części z asortymentu Mercedes-Benz. Aby Państwa Mercedes zawsze pozostał Mercedesem, w każdej chwili był w pełni gotowy do eksploatacji i utrzymał swoją wartość.

Content mb garage 07

Blisko 2500 warsztatów serwisowych zatrudniających ponad 20 000 pracowników organizacji serwisowej Mercedes-Benz na całym świecie tworzy gęstą sieć, która każdego dnia obsługuje ponad 8000 transakcji.

O Państwa samochód ciężarowy dbają wysoko wykwalifikowani pracownicy w nowoczesnych warsztatach serwisowych wyposażonych w specjalistyczne narzędzia. Często nawet do godz. 22.00, 24.00 lub przez całą dobę. Wspierają ich wydajne systemy IT i procesy, dzięki czemu Państwa ciężarówka może szybko wrócić na drogę.

Content mb garage 01

Przejmowanie i profesjonalne rozwiązywanie problemów – w tym kierunku możliwie najlepiej kształcony i stale szkolony jest każdy pracownik serwisu Mercedes-Benz. Na jego niezawodną pomoc można zawsze liczyć, zwłaszcza w trudnych sytuacjach. Nikt nie zna bowiem Państwa samochodu ciężarowego lepiej, niż pracownicy Mercedes-Benz. W końcu został on stworzony i sprawdzony przez Mercedes-Benz!

Content mb garage 05

Regularne przeglądy, zapobieganie nieplanowanym pobytom w serwisie czy profesjonalna pomoc w razie awarii, które unieruchamiają pojazd w trasie – Państwa samochód ciężarowy w serwisie Mercedes-Benz jest zawsze w najlepszych rękach. Naprawy przeprowadzane są przez wykwalifikowany personel, pojazd wraca szybko na drogę, a gwarancja pozostaje nienaruszona.

Content mb garage 07

Wszystkie dane pod ręką – zabezpieczone przed utratą dzięki ich zapisaniu w cyfrowej książce przeglądów. A karta Mercedes ServiceCard w znaczący sposób ułatwia rozliczenia finansowe w całej Europie.

W górę