Serwis Mercedes-Benz Trucks
Profesjonalne usługi serwisowe

Serwis Mercedes-Benz Trucks

Najlepszy serwis zawsze w pobliżu – kompetentny, gotowy do działania i często do dyspozycji nawet przez całą dobę.

O ekonomiczności samochodu ciężarowego decydują między innymi serwis i przeglądy. Korzystając z wydajnych procesów, wykwalifikowanych pracowników oraz oryginalnych części na poziomie części seryjnych, Mercedes‑Benz Trucks robi wszystko, aby Twoja ciężarówka możliwie długo pozostała tam, gdzie zarabia: na drodze.

Content mb garage 02

Serwis Mercedes‑Benz Trucks pomaga w utrzymaniu samochodu ciężarowego w jak najlepszym stanie i zawsze w gotowości do pracy. Wszystko rozpoczyna się przy tym od kompetentnego zarządzania przeglądami – istoty utrzymania wartości pojazdów przez długi czas i krótkich przestojów.

Dzięki wydajnym rozwiązaniom, jak umowy serwisowe Mercedes‑Benz Trucks ServiceContracts czy Mercedes‑Benz Trucks Uptime, przejmiemy od Państwa i profesjonalnie rozwiążemy wiele problemów. A Państwo będą mogli skoncentrować się na swojej działalności.

Content mb garage 03

Każdy przegląd odbywa się według wytycznych producenta z wykorzystaniem oryginalnych części z asortymentu Mercedes‑Benz Trucks. Aby Państwa Mercedes zawsze pozostał Mercedesem, w każdej chwili był w pełni gotowy do eksploatacji i utrzymał swoją wartość.

Content mb garage 07

Blisko 2500 warsztatów serwisowych zatrudniających ponad 20 000 pracowników organizacji serwisowej Mercedes‑Benz Trucks na całym świecie tworzy gęstą sieć, która każdego dnia obsługuje ponad 8000 transakcji.

O Państwa samochód ciężarowy dbają wysoko wykwalifikowani pracownicy w nowoczesnych warsztatach serwisowych wyposażonych w specjalistyczne narzędzia. Często nawet do godz. 22.00, 24.00 lub przez całą dobę. Wspierają ich wydajne systemy IT i procesy, dzięki czemu Państwa ciężarówka może szybko wrócić na drogę.

Content mb garage 01

Przejmowanie i profesjonalne rozwiązywanie problemów – w tym kierunku możliwie najlepiej kształcony i stale szkolony jest każdy pracownik serwisu Mercedes‑Benz Trucks. Na jego niezawodną pomoc można zawsze liczyć, zwłaszcza w trudnych sytuacjach. Nikt nie zna bowiem Państwa samochodu ciężarowego lepiej, niż pracownicy Mercedes‑Benz Trucks. W końcu został on stworzony i sprawdzony przez Mercedes‑Benz Trucks!

Content mb garage 05

Regularne przeglądy, zapobieganie nieplanowanym pobytom w serwisie czy profesjonalna pomoc w razie awarii, które unieruchamiają pojazd w trasie – Państwa samochód ciężarowy w serwisie Mercedes‑Benz Trucks jest zawsze w najlepszych rękach. Naprawy przeprowadzane są przez wykwalifikowany personel, pojazd wraca szybko na drogę, a gwarancja pozostaje nienaruszona.

Content mb garage 08

Wszystkie dane pod ręką – zabezpieczone przed utratą dzięki ich zapisaniu w cyfrowej książce przeglądów. A karta Mercedes ServiceCard w znaczący sposób ułatwia rozliczenia finansowe w całej Europie.

W górę