Na zewnątrz
Actros L

Na zewnątrz

Idealne połączenie designu i funkcjonalności.

Dzięki swoim kabinom kierowcy Actros L jako pojazd ciężarowy w transporcie dalekobieżnym oferuje optymalne rozwiązanie dla prawie każdego zadania. Stanowi on doskonałe połączenie wzornictwa i funkcjonalności, które w wyjątkowy sposób podkreśla jego charakterystyczny wygląd zewnętrzny, na przykład za pomocą obramowanych w kolorze szarości reflektorów i kierunkowskazów diodowych.

Aby uczynić kabinę kierowcy GigaSpace jeszcze bardziej wyrazistą, zindywidualizowano ją za pomocą dodatkowych elementów ozdobnych. Chromowana listwa z napisem GigaSpace, a MirrorCam w optyce chromowej/kolorze pojazdu.

Zestawienie korzyści.

  • Trzy wersje kabiny kierowcy do zastosowania w transporcie dalekobieżnym
  • Charakterystyczny wygląd zewnętrzny, koncepcja oświetlenia i udoskonalona aerodynamika
  • Niepowtarzalne zaznaczenie świateł, na życzenie automatyczne światła mijania z funkcją doświetlania skrętu, światła dzienne LED i światła tylne LED
  • MirrorCam271, 287 dla jeszcze większej redukcji zużycia paliwa
  • Na życzenie pakiet wyposażenia ExtraLine i zmodernizowana kabina GigaSpace nadająca jeszcze bardziej wyrazisty, indywidualny wizerunek

Nowe, wyraźnie zaznaczone światła w połączeniu z typowymi światłami drogowymi nadają Actrosowi L charakterystyczny wygląd zarówno w dzień, jak i w nocy.

Nowo zaprojektowane owiewki narożne o wklęsłym kształcie z dopasowanym spojlerem dachowym są razem z kamerą w lusterku271, 287 i owiewkami elementem pakietu rozwiązań służącego optymalizacji aerodynamiki.

Aerodynamiczna owiewka dachowa zamontowana na dachu kabiny kierowcy wpływa znacząco na zmniejszenie zużycia paliwa. W zależności od wersji dachu kabiny kierowcy owiewka ma regulowaną wysokość, dzięki czemu można ją dostosować do zabudowy.

Content cab variants 07

Wszystkie ilustracje są przykładowe i mogą się różnić od zamawianych konfiguracji. Zmiany zastrzeżone.

Content cab variants 02

Kamera w lusterku271, 287 to nie tylko wyrazisty akcent optyczny, ale także poprawa aerodynamiki kabiny kierowcy. Pozwala to zaoszczędzić do 1,3% paliwa w porównaniu do lusterek tradycyjnych. 

Content cab variants 02b

Przekonaj się na własnej skórze o komforcie pracy i jazdy Actrosa L. Znajdź dealera w swojej okolicy i zasięgnij niezobowiązującej porady.

MBTO content finance leasing 03
W górę