Design wewnątrz
Actros L

Design wewnątrz

Wnętrze Actrosa L spełnia ekskluzywne wymogi w zakresie komfortu jazdy, pracy i mieszkania.

Podczas jazdy i w trakcie przerw – Wnętrze Actrosa L ma wszystko, o czym marzą kierowcy. To widać od razu po wejściu do środka: Tak wygląda stanowisko pracy premium w transporcie dalekobieżnym.

Wnętrze Actrosa L spełnia najwyższe wymogi w zakresie komfortu jazdy, pracy i mieszkania. Projektując kabiny, w centrum uwagi stawiamy bowiem przede wszystkim kierowcę. Od wyboru barw, tworzących miły nastrój w kabinie i zapewniających przyjemne poczucie przestrzeni, aż po koncepcję oświetlenia wnętrza – wszystko służy tutaj ułatwieniu pracy i uczynieniu przerw spędzanych w kabinie tak przyjemnymi i relaksującymi, jak to tylko możliwe.

Zestawienie korzyści.

  • Szlachetny, atrakcyjny design wnętrza z wyraźnym rozdzieleniem miejsca pracy i przestrzeni mieszkalnej
  • Przyjemna atmosfera dzięki koncepcji oświetlenia wewnętrznego z optymalnym oświetleniem kabiny kierowcy
  • Oświetlenie Ambiente z diodami LED1 i oświetlenie Ambiente z diodami LED, praca i odpoczynek1 w celu szczególnie przyjemnego oświetlania kabiny i lepszej orientacji podczas odpoczynku czy jazdy nocą
  • Koncepcje wnętrza StyleLine1, TrendLine1 i akcesoria Line Interieur1

Koncepcja oświetlenia wnętrza gwarantuje doskonałe oświetlanie kabiny kierowcy praktycznie w każdej sytuacji. Oprócz lamp wewnętrznych oświetlających całą kabinę oraz dwóch punktowych reflektorów do czytania w ciepłej bieli, obejmuje ona dyskretne, ułatwiające orientację oświetlenie do jazdy nocnej w kolorze niebieskim.

Content interieurdesign 23
Content interieurdesign 13
Content interieurdesign 14

Nowe akcesoria Line Interieur1 udoskonalają wygląd kabiny kierowcy: Czarne, chroniące przed spojrzeniami od zewnątrz i światłem zasłony z efektem „Blackout“ wspomagają niezakłócony sen. Przed łóżkiem znajduje się nowa zasłonka z gwiazdą Mercedes‑Benz na czarnym tle.

Znajdź najbliższego dealera i przekonaj się osobiście o wystroju wnętrza Actros L.

MBTO content finance leasing 03
W górę