Najciekawsze elementy i inne fakty
Unimog o wysokiej dzielności terenowej

Najciekawsze elementy i inne fakty

Perfekcja w terenie.

Postęp i bezpieczeństwo, perfekcja i odpowiedzialność, moc i innowacyjność – to tylko niektóre z wartości, jakie klientom kojarzą się z Unimogiem. Łączy on wysoką wydajność, najnowocześniejszą technikę wielkoseryjną i wybitną dzielność terenową w udaną całość, która odzwierciedla kilkudziesięcioletnie doświadczenie Mercedes-Benz Special Trucks w konstruowaniu i produkcji pojazdów użytkowych o wysokiej dzielności terenowej.

Dzielność terenowa

Dzielność terenowa

Więcej informacji na temat zastosowania nowoczesnej technologii motoryzacyjnej, napędu na wszystkie koła, ekstremalnej podatności skrętnej i solidnej konstrukcji.

TireControl plus

TireControl plus

Tutaj nikt nie dorówna Unimogowi. Ciśnienie powietrza w oponach, odpowiednie dla danego zastosowania pojazdu, można regulować komfortowo na wyświetlaczu – wystarczy nacisnąć przycisk. Więcej informacji.

Wszechstronność

Wszechstronność

Hydrauliczne, mechaniczne i elektryczne napędy dostarczają odpowiedniej mocy do rozmaitego osprzętu i urządzeń zabudowy nawet na odległych pustkowiach.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Więcej informacji na temat wyważonego rozdziału nacisku na osie, a także bardzo dobrej widoczności na przestrzeń drogową i roboczą.

Multimedia

Multimedia

Ciesz się Unimogiem o wysokiej dzielności terenowej w swoim domu – dzięki tapetom pulpitu.

W górę