Złącza
Unimog o wysokiej dzielności terenowej

Złącza

Bezpośrednia siła.

Przystawka odbioru mocy od silnika Unimoga o wysokiej dzielności terenowej zapewnia olbrzymi potencjał zastosowań. Udostępnia ona moment obrotowy do 600 Nm, na przykład do obsługi pompy gaśniczej lub silników hydraulicznych.

Pełen zakres możliwości zastosowań Unimoga wynika również ze sprawdzonych przystawek odbioru mocy od skrzyni biegów – na przykład szybkiej do pomp hydraulicznych lub bardzo szybkiej do pomp strażackich. Dzięki zoptymalizowanej konstrukcji podłogowej przystawki odbioru mocy od skrzyni biegów są bardzo łatwo dostępne i mogą być wszechstronnie stosowane.

Content interfaces 01

Układ hydrauliczny pojazdu umożliwia obsługę takich narzędzi, jak wyciągarka ratunkowa czy hydrauliczne narzędzia robocze. Jednoobwodowa hydraulika dostarcza ciśnienie robocze 240 barów przy wydajności 60 l/min i mocy pompy 24 kW. Znormalizowane przyłącza wtykowe rozmieszczone są z przodu i z tyłu.

Opcjonalna 2-obwodowa hydraulika do zastosowań komunalnych jeszcze bardziej zwiększa wszechstronność Unimoga o wysokiej dzielności terenowej: pozwala obsługiwać jednocześnie różne wymienne elementy osprzętu i zabudów. Zimą Unimog może być na przykład stosowany jako pług śnieżny i automatyczna posypywarka w zimowym utrzymaniu dróg.

Content interfaces 02

Cztery ustandaryzowane gniazda w kabinie kierowcy i na zewnątrz umożliwiają podłączanie odbiorników elektrycznych, na przykład systemów sterujących i obsługowych dla osprzętu, bez układania dodatkowych przewodów.

Content interfaces 03
W górę