Najniższe koszty całkowite
Atego

Najniższe koszty całkowite

Nasze samochody ciężarowe to szczególnie ekonomiczne pojazdy.

Nasze samochody ciężarowe to szczególnie ekonomiczne pojazdy. Niskie koszty są również zasługą atrakcyjnych ofert serwisowych Mercedes‑Benz Trucks oraz przewidywanej wysokiej wartości pojazdu na końcu okresu użytkowania.

Od dodatkowego bezpieczeństwa elementów mechanicznych i elektronicznych, poprzez pakiety serwisowe, aż po pełną umowę serwisową obejmującą zużycie części – aby umożliwić miesięczne planowanie kosztów serwisowych i optymalne wykorzystanie floty, Mercedes‑Benz Trucks CharterWay oferuje umowy serwisowe o stopniowanym zakresie. Są to elastyczne produkty naprawcze i serwisowe, dostosowane do potrzeb klienta: Mercedes‑Benz Trucks Complete, Mercedes‑Benz Trucks Select, Mercedes‑Benz Trucks ExtendPlus i Mercedes‑Benz Trucks Extend.

Dowiedz się więcej o umowach serwisowych Mercedes‑Benz Trucks ServiceContracts:

Zestawienie korzyści.

  • Dostępne na życzenie umowy serwisowe Mercedes‑Benz Trucks ServiceContracts w trosce o przewidywane raty miesięczne i zwiększoną gotowość techniczną pojazdu
  • Opcjonalna karta paliwowa Mercedes ServiceCard do optymalizacji kosztów tankowania i opłat drogowych
  • TruckStore – odkup i sprzedaż używanych samochodów ciężarowych wszystkich marek, roczników i we wszystkich wersjach oraz odpowiednie oferty usługi finansowania
  • Gwarantowana wartość końcowa w ramach opcjonalnej umowy Buy-Back już w momencie nabycia samochodu
  • Brak ryzyka w zakresie wartości odkupu na końcu okresu umownego
  • Wszystkie umowy serwisowe można łączyć z leasingiem, uzyskując zindywidualizowane produkty serwisowo-leasingowe
  • Dostępne na życzenie umowy serwisowe Mercedes‑Benz Trucks ServiceContracts dla zabezpieczenia mobilności i odciążenia od czynności administracyjnych
  • Kompleksowa oferta usług finansowych TruckStore
Content low total costs 06

Karta ułatwia obsługę administracyjną usług serwisowych w gęstej europejskiej sieci warsztatów Mercedes-Benz Trucks, zwłaszcza w przypadku usługi Mercedes‑Benz Trucks Service24h. Z dostępną na życzenie kartą paliwową, jako klient Mercedes-Benz możesz tankować samochody ciężarowe na atrakcyjnych warunkach, a także oszczędzać czas i pieniądze przy rozliczaniu opłat drogowych. Dowiedz się o bezgotówkowej obsłudze w trasie, jaką zapewnia karta Mercedes ServiceCard.

Partner Mercedes‑Benz Trucks w zakresie samochodów używanych przyjmie w rozliczenie albo odkupi Państwa ciężarówkę niezależnie od marki. Nasze sklepy TruckStore dysponują wyjątkową ofertą sprawdzonych pojazdów używanych wszystkich marek, klas wiekowych i wersji wykonania.

Aby od razu było jasne, na jaką kwotę mogą Państwo liczyć przy zwrocie pojazdu, już w momencie nabycia ciężarówki oferowana na życzenie umowa Buy-Back zagwarantuje Państwu jej wartość końcową.

W górę