Certyfikowany Serwis Blacharsko-Lakierniczy

Daimler Truck Polska Sp. z o.o. wprowadził Program Profesjonalizacji Usług Blacharsko-Lakierniczych polegający na przyznawaniu Certyfikatów Profesjonalizacji Punktom Serwisowym Autoryzowanych Serwisów pojazdów ciężarowych Mercedes-Benz / MB Unimog / FUSO * spełniającym wysokie wymagania w zakresie działalności Serwisu Blacharsko-Lakierniczego.

(*zgodnie z posiadaną przez Serwis Autoryzacją Daimler Truck Polska)

Wraz z uzyskaniem Certyfikatu, Punkt Serwisowy uzyskuje prawo do wydawania klientom, których pojazdy poddane były naprawom:

Certyfikatu Naprawy przeprowadzonej w Certyfikowanym Serwisie Blacharsko-Lakierniczym pojazdów ciężarowych Mercedes-Benz /  MB Unimog / Fuso. 

Certyfikat Naprawy stanowi potwierdzenie

  • przeprowadzenia naprawy w Serwisie spełniającym najwyższe standardy w zakresie napraw powypadkowych,
  • przeprowadzenia naprawy w zgodzie z Technologią Napraw Producenta Pojazdów (Daimler Truck AG),
  • przeprowadzenia naprawy w oparciu o Oryginalne Części Mercedes-Benz.

Ponadto, po naprawie przeprowadzonej w Certyfikowanym Serwisie Blacharsko-Lakierniczym otrzymają Państwo:

Certyfikat Naprawy przeprowadzonej w Certyfikowanym Serwisie Blacharsko-Lakierniczym pojazdów ciężarowych

W razie wypadku lub kolizji, Certyfikowany Serwis Blacharsko-Lakierniczy oferuje Państwu całokształt pomocy w zakresie przywrócenia pojazdu na drogę w tym:

  • Pomoc w zakresie holowania pojazdu do Serwisu
  • Pomoc w zakresie zgłoszenia szkody, oraz opracowania wszelkich dokumentów niezbędnych do likwidacji szkody w Towarzystwie Ubezpieczeniowym

Oświadczenie sprawcy kolizji, Wzór Daimler Truck Polska

Przygotowane dla Państwa na wypadek zdarzenia drogowego dedykowane dla pojazdów ciężarowych oświadczenie sprawcy. Znajdą je Państwo również w Biurze Obsługi Klienta Certyfikowanego Serwisu Blacharsko-Lakierniczego, w broszurze: Co zrobić w razie wypadku lub kolizji.

Broszura: Co zrobić w razie wypadku lub kolizji

Opracowana dla Państwa broszura stanowiąca kompendium podstawowych informacji w zakresie postępowania w przypadku zdarzenia na drodze, wraz z oświadczeniem sprawcy na samokopiującym papierze. Znajdą Państwo ją w postaci książki w Biurze Obsługi Klienta Certyfikowanego Serwisu Blacharsko-Lakierniczego, poniżej do pobrania w wersji elektronicznej. Rekomendujemy, aby znajdowała się ona w schowku każdego z Państwa samochodów ciężarowych.

W górę