Actros Team
Aktualne oferty

Actros Team

Content4 Actrosteam

Actros L to pojazd Mercedes-Benz Trucks, który dzięki rozwiniętej technologii i szerokim innowacjom na nowo definiuje klasę premium. Oryginalna odsłona Actrosa L powstała z myślą o kierowcach ceniących najwyższy komfort i niezawodność jazdy, a także wyjątkowy design.

Adrian Trucker Paker testuje nowego Actrosa L i dzieli się wrażeniami z pierwszej jazdy testowej. Zachęcamy do śledzenia naszych kanałów w mediach społecznościowych gdzie znajdziecie więcej informacji na temat Actros Team. 

ArtDrive testuje nowego Actrosa L i dzieli się wrażeniami z pierwszej jazdy testowej. Zachęcamy do śledzenia naszych kanałów w mediach społecznościowych gdzie znajdziecie więcej informacji na temat Actros Team. 

Kate TruckDriverka testuje nowego Actrosa L i dzieli się wrażeniami z pierwszej jazdy testowej. Zachęcamy do śledzenia naszych kanałów w mediach społecznościowych gdzie znajdziecie więcej informacji na temat Actros Team. 

 

Adrian Trucker Paker prezentuje funkcję MirrorCam, która z pewnością ułatwi życie każdego kierowcy. Dowiedz się więcej oglądając wideo. 

ArtDrive docenił komfort życia wewnątrz kabiny Actrosa L. Na co w szczególności zwrócił swoją uwagę? Sami zobaczcie!

Top 3 elementy designu kabiny Actrosa L według Kate TruckDriverki. Jesteście ciekawi co jej się najbardziej spodobało? 

W górę